Jak ułatwić klientom kontakt z Twoją firmą?

Prowadzenie własnej firmy to nie lada wyzwanie. Przedsiębiorcy muszą się dziś mierzyć z wieloma trudnościami, na które trudno się przygotować. Nadal jednak prowadzenie działalności gospodarczej uważamy za atrakcyjne i dające możliwości lepszego zarobku. Warto jedynie pamiętać, że zakładając swoją firmę nie wystarczy pracować 8 godzin dziennie. Rozwinięcie i utrzymanie Twojego biznesu na rynku będzie od Ciebie wymagać wielu poświęceń, nerwów i nieprzespanych nocy. Wizja sukcesu jest jednak dla nas niesamowicie atrakcyjna. Jeśli marzysz o własnym, dobrze prosperującym biznesie lub już masz swoją firmę, szczególną uwagę musisz poświęcić dobrym kontaktom i relacjom z Twoimi klientami. Ogromne możliwości, jakie daje dziś technologia są wielką szansą na dotarcie do klientów. Odpowiednie wykorzystanie tej szansy jest jednak trudniejsze, niż się wydaje.

Skuteczne narzędzia

Jak skutecznie sobie pomóc w prowadzeniu biznesu? Z jakich narzędzi warto skorzystać, by usprawnić swoją pracę, zoptymalizować koszty i zwiększyć zyski? Nawet w przypadku małej działalności gospodarczej musimy podjąć decyzję o wyborze operatora komórkowego, dostawcy dobrego i solidnego Internetu, godnego zaufania pośrednika kurierskiego czy skutecznych specjalistów od social mediów. Warto zdać sobie sprawę, że bez względu na branżę, w której działamy, najważniejsze to dotarcie ze swoją ofertą do potencjalnych klientów, a później utrzymanie ich przy sobie, mimo pojawiającej się konkurencji. W dzisiejszych czasach wszystkie poszukiwania rozpoczynają się od wpisania hasła w przeglądarkę internetową. Musisz zatem skutecznie prezentować swoją ofertę w sieci i elastycznie odpowiadać na zainteresowanie klientów. Posiadanie własnej strony internetowej to już podstawa, ale jak pokazuje rzeczywistość, nie wystarczy to do skutecznego zarabiania. Warto sprawnie podążać za nowinkami technologicznymi, by być w stałym w kontakcie z klientami.

Wszyscy się dodzwonią do Twojej firmy

Mając świadomość tych wszystkich wyzwań, które stoją dziś przed przedsiębiorcami, powstał nowoczesny system Thulium. Jednym z jego filarów jest wirtualne call center, które w szybki sposób może usprawnić obsługę klientów Twojej firmy. Wirtualne call center to narzędzie, które umożliwia odbieranie i obsługę wszystkich połączeń przychodzących. Nieodebrane telefony od klientów to zmora wszystkich biznesów oraz realne ryzyko utraty potencjalnych przychodów. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom gwarantowanym przez Thulium, masz pewność, że każdy klient zostanie obsłużony na odpowiednio wysokim poziomie. Wirtualne call center Thulium posiada wbudowaną centralę telefoniczną VoIP, dynamiczny edytowalny IVR, kolejki z funkcją oddzwonień oraz identyfikację klienta wraz z całą historią jego kontaktu z wami.

Szybka identyfikacja

Dzięki możliwościom, jakie daje dziś wirtualne call center, klienci nie tylko łatwo się do Ciebie dodzwonią, ale rozmowa będzie przebiegać o wiele sprawniej, dzięki systemowi identyfikacji klienta, który już jest w naszym CRM. System go rozpoznaje i wyświetla Ci szybko kartę klienta wraz z całą historia kontaktu. Mówimy tu zarówno o połączeniach telefonicznych, jak i mailowych, o wiadomościach na czacie czy firmowym Messengerze. Wszystko w jednym miejscu, by maksymalnie usprawnić jego obsługę, co znacznie wpływa na zadowolenie klientów z rozmowy. To naprawdę działa i rozwiąże wiele problemów Twojej firmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *