Przenośne rzutniki – czy warto inwestować w sprzęt kieszonkowy do firmy lub domu?

Projektory i rzutniki przenośne to urządzenia, które posiadają stałą, ugruntowaną pozycję w świecie biznesu. Coraz częściej jednak takie urządzenia pojawiają się również w naszych domach, tworząc niepowtarzalny klimat podczas oglądania wydarzeń sportowych czy ulubionych filmów. Czy inwestycja w mini projektory i rzutniki przenośne do dobre rozwiązanie?

Mobilne projektory – zbędny wydatek czy rozwiązanie szyte na miarę?

Wraz z popularyzacją technologii LED, w świecie nowoczesnych rozwiązań sprzętowych możemy dopatrzyć się trendu miniaturyzacji tych urządzeń, które kiedyś stosowane były tylko w biurach i stanowiły kosztowną inwestycję. Doskonałym przykładem mogą być rzutniki przenośne i miniprojektory dostępne na zenwire, które zachwycają nie tylko kompaktowymi wymiarami, ale także długą żywotnością, niską ceną i świetnymi parametrami zużycia energii elektrycznej.

Zastanawiając się jednak nad zakupem takie sprzętu, kwestie oszczędności energii schodzą na drugi plan. To, co interesuje nas najbardziej to poręczność, niska waga i niewielki rozmiar. Takie przenośne projektory z powodzeniem zmieścimy w plecaku, gdy wyjeżdżamy ze znajomymi na weekend. Niech jednak wymiary samego urządzenia nas nie zwiodą. Po podłączeniu projektor jest w stanie zapewnić nam ekran o przekątnej nawet do 100 cali, co daje naprawdę fenomenalny efekt w salonie, ogrodzie, ale również w biurze.

Dlaczego warto postawić na mini rzutniki przenośne? 

Dlaczego przenośne mini projektory to coraz popularniejsze rozwiązanie, stosowane zarówno w biurach, jak i domach? Zacznijmy od najważniejszej zalety – ogromnej wygody użytkowania. Sprzęt jest niezwykle lekki i z powodzeniem zmieści się w każdej torbie. Na plus warto zaliczyć wariant projektorów wyposażonych w akumulator – te modele nie zawierają dodatkowego okablowania, co jeszcze bardziej optymalizuje przestrzeń niezbędną do transportu urządzenia.

Projektory mobilne i mini rzutniki to świetna alternatywa dla telewizora, który zajmuje sporo miejsca. Osoby dysponujące małym metrażem z pewnością docenią stosunek jakości obrazu do ceny, która w przypadku najwyższej jakości rzutników jest wciąż ułamkiem kwoty, którą przyszłoby nam zapłacić za telewizor. Projektor mobilny to zatem oszczędność pieniędzy, oszczędność miejsca do zagospodarowania i poręczność. Nie zapominajmy także o szerokim zastosowaniu projektora. Ten może być wykorzystywany w biurze, w celu ukazania raportu czy prezentacji. Po skończonej pracy nic nie stoi na przeszkodzie, by zabrać sprzęt do domu i cieszyć się wieczornym filmem.

Zastosowanie rzutnika mobilnego

O podstawowym zastosowaniu rzutnika każdy doskonale wie. To podstawowe narzędzie, które wykorzystywane jest na spotkaniach biznesowych, które podsumowują projekt. Warto jednak zwrócić uwagę na inne, nieoczywiste zastosowania mini projektora.

Gorący, letni wieczór i ciekawy mecz ze znajomymi? Czy musimy szybko skończyć grilla i pędzić do domu, żeby zdążyć na pierwszy gwizdek? W żadnym wypadku. Mini projektor to idealne rozwiązanie, dzięki któremu każdą minutę możemy śledzić z ogrodu. A może ulubiony serial w łóżku? W takim razie z powodzeniem wyświetlimy obraz na suficie, a my nie będziemy musieli nawet wychodzić z sypialni.  To tylko dwa przykłady tego, jak możemy zastosować rzutnik mobilny. Wyobraźnia nie zna granic, więc sprawdź sam, jak mini projektor może ułatwić życie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *