Lajt mobile czy Plush? Najlepsza oferta sieci komórkowej

Sieć komórkowa, po wyborze odpowiedniego smartfona stanowi jedną z fundamentalnych decyzji, jeżeli chodzi o sprzęt elektroniczny. Na rynku dostępnych jest szereg sieci komórkowych, o ofertach dopasowanych do indywidualnych preferencji użytkowników. W ostatnim czasie ponadprzeciętną popularność odnotowują tacy operatorzy jak Lajt mobile oraz Plush. Który z nich posiada najlepszą ofertę sieci komórkowej dla klientów indywidualnych?

Lajt mobile i #lajtowa oferta

Lajt mobile, wcześniej znane pod nazwą White, na stronie głównej zawarło informacje o abonamencie #lajtowa oferta, w ramach którego dostępne są zarówno nielimitowane, rozmowy, jak również SMS-y, MMS-y oraz różnego rodzaju pakietu Internetu 5G. Pierwsza z dostępnych opcji, lajt 300 GB, w cenie 39,99 zł/miesiąc to najdroższy wariant, w ramach którego dostępnych jest, jak sama nazwa wskazuje, aż 300 GB Internetu. Z tego względu opcja ta przeznaczona jest dla zaangażowanych użytkowników, dla których dane komórkowe stanowią fundamentalny element każdej oferty. Wariantem pośrednim jest tzw. abonament Numer 1 w cenie 24,99 zł/miesiąc z 30 GB Internetu, a także lajtDUET Nr 1 ze stawką 19,99 zł/miesiąc/SIM z analogiczną ilością danych. Oprócz wyżej wspomnianych wariantów, operator ten oferuje swoim użytkownikom również opcję No limit S, stanowiący najtańszy abonament w zestawieniu, w cenie 15,99 zł/miesiąc, No limit M oraz No limit L.

Plush mobile – abonament w atrakcyjnych cenach

Plush mobile, marka utworzona przez sieć Plus, na stronie głównej również prezentuje 3 różne oferty abonamentu, każdy w cenie 30 zł/miesiąc. W ramach pierwszej z nich dostępnych jest 25 GB Internetu z darmowymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. Drugi wariant posiada 30 GB Internetu, jednak umowę podpisujemy na okres 24 miesięcy. Razem z ostatnim wariantem otrzymujemy aż 40 GB Internetu, jednak ponosimy opłatę za rozmowy, SMS-y oraz MMS-y.

Najlepsza oferta sieci komórkowej

Opinie o Lajt Mobile są szczególnie pozytywne, co bezpośrednio przekłada się na atrakcyjniejszą ofertę abonamentową. 30 GB Internetu w przypadku powyższego operatora dostępne jest w cenie 24,99 zł/miesiąc natomiast jeżeli chodzi o Plush, ten sam pakiet kosztuje o 5 złotych drożej. Lajt posiada atrakcyjniejszą ofertę także w przypadku zaangażowanych użytkowników danych, w związku ze szczególną ofertą lajt 300 GB, w ramach której tytułowy pakiet dostępny jest w cenie zaledwie 39,99 zł/miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *